wtorek, 14 kwietnia 2015

Ogłoszenia parafialne

Szykuję nowy post. Tym razem (nareszcie) będzie coś większego, z oryginalnym materiałem i nowymi zdjęciami - kolejne paski z Pomeraniaballem poczekają, zwłaszcza, że nowe wcale nie powstają w ekspresowym tempie ;)

Aby zapełnić nieco czas i dać znać, że (jednak) nadal żyję, a poprzednie posty nie były po prostu starociami zaprogramowanymi do automatycznego wrzucenia w takim, a takim dniu, teraz nastąpi garść ogłoszeń.

1) Wystartował fanpage Orsowiska na Facebooku. Zachęcam do zaglądania, lubienia, kochania i przytulania (łapki w górę!). Orsowisko na Feju znajdziecie tutaj.

2) Nieodmiennie zapraszam na stronę Legend Pomorza w serwisie PolakPotrafi.pl. Efektem zbiórki (jeśli oczywiście się powiedzie) będzie książka "Legendy Pomorza", która wyszła spod mojej skromnej łapy - 200 legend z całego Księstwa Pomorskiego napisanych od nowa na podstawie tekstów źródłowych. Książkę zilustruje obdarzona niezwykłym talentem (i zapewne niektórym z Was doskonale znana) Justyna Szklarska - autorka blogów Zrujnowana oraz Deer Dream. Próbki ilustracji znajdziecie na profilu Legend na Facebooku.
O naszym projekcie pisał już Kurier Szczeciński, Gazeta Wyborcza, portal wSzczecinie.pl, Gazeta Kaszubska oraz portal Szczecin.eu. Byliśmy też w Radiu Szczecin.
Do końca zbiórki pozostało już tylko 30 dni - więc warto się pospieszyć. Czas podkręcić tempo. ;)

3) Ostatni weekend Orsowisko spędziło w trasie. I z tej właśnie trasy przywiozłem nieco zdjęć i kapkę pomysłów. Czekajcie, a będzie Wam dane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz